| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Forklift |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Anma kaldırma kapasitesi | 2.5 ton |
| Durum | Orijinal |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Orijinal | Japonya |
| Kova kapasitesi | 0.2-0.3.5m3 |
| Kazma Derinliği | 6910 mm |
| İşletim ağırlığı | 6000 kilo |
| Durum | kullanılmış İyi çalışıyor |
|---|---|
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kova kapasitesi | 0.9-1.2m3 |
| Maksimum kazma yüksekliği | 5865 mm |
| Salıncak hızı | 11,5 dev/dak |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Orijinal | Japonya |
| Yıl | 2023 |
| Ton | 35ton |
| Saat | 1221H |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Orijinal | Kore |
| Yıl | 2022 |
| İşletim ağırlığı | 22.000 lbs |
| Saat | 899 saat |
| Durum | kullanılmış tekerlekli ekskavatör |
|---|---|
| Orijinal | Kore |
| Yıl | 2022 |
| İşletim ağırlığı | 21.000 lbs |
| Kovanın kapasitesi | 1,2 yarda küp |
| Kova kapasitesi | 1 m3 |
|---|---|
| Yıl | 2022 |
| Türü | Hidrolik Paletli Ekskavatör |
| Toplam güç | 109.6KW |
| Durum | iyi kullanılmış ekskavatör |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Orijinal | Japonya |
| Yıl | 2020 |
| Ton | 14T |
| Saat | 1053 saat |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Sertifika | CO/ISO |
| Durum | %90 yeni |
| Anahtar Kelimeler | CATERPILLAR Hidrolik Ekskavatör |
| Kazı makinesi | tırtıl ekskavatör |
| Durum | ikinci el mini kazıcı |
|---|---|
| Yıl | 2021 |
| Türü | Hidrolik Paletli Ekskavatör |
| Saat | 1190 |
| Durum | iyi kullanılmış ekskavatör |