| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Greyder |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Bıçak uzunluğu | 3658 mm |
| Bıçak yüksekliği | 610mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Greyder |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Bıçak uzunluğu | 3658 mm |
| Bıçak yüksekliği | 610mm |
| Hareketli tip | Tekerlek |
|---|---|
| Çalışma Ağırlığı | 19T |
| Pazarlama Türü | Ürün 2019 |
| tonaj | 19 Ton |
| Türü | kazıcı |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 4,7m³ |
| Net Güç | 403 kW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3.2m³ |
| Net Güç | 146KW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 6,1m³ |
| Net Güç | 328 kW |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Kazıcı |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Makina ağırlığı | 11000kg |
| Güç | 76 kw |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3.2m³ |
| Net Güç | 124kw |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,7m³ |
| Net Güç | 922kw |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Kazıcı |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Makina ağırlığı | 11000kg |
| Güç | 76 kw |