| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli Tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makine ağırlığı | 33000kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 1,9m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12025mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 2,5m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 11985 mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0,44m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 8085mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Motor | Kaynağı |
|---|---|
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 20Ton |
| Türü | Paletli |
| Renk | Sarı |
| Motor | Kaynağı |
|---|---|
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 3.5 ton |
| Türü | Paletli |
| Renk | Sarı |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,8 m³ |
| Makina ağırlığı | 31500kg |
| Çalışma ağırlığı | 24ton |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 1.2 |
| Max Kazma Yüksekliği | 9127 |
| Maksimum kazma derinliği | 8156 |
| Makine ağırlığı | 24000 kg |