| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör, Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| Motor | Orijinal Japon Motoru |
| Yapmak | tırtıl |
| RENK | Sarı |
| İşletim ağırlığı | 25 ton |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | JAPONYA |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 1.0m³ |
| Makine ağırlığı | 20700KG |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9380mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9380mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9380mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.45m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.9m³ |
| Machine weight | 44100kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 1.0m³ |
| Machine weight | 20900kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 0.57m³ |
| Machine weight | 13300kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.92m³ |
| Machine weight | 21500kg |