| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,0m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9380mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9920mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.31m³ |
| Makina ağırlığı | 6800kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,2 m³ |
| Makina ağırlığı | 23000KG |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9920mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.24m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 6114 mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.31m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 7010mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | isveç |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 3,8m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12040mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | isveç |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.93m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 8800mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,0m³ |
| Makina ağırlığı | 22650kg |