| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0,52m³ |
| Makina ağırlığı | 12920kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1.3m³ |
| Makina ağırlığı | 25000kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makina ağırlığı | 30700kg |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli tip | izlemek |
| Standart Kova Kapasitesi | 1.35m³ |
| Makine Ağırlığı | 29000kg |
| Durum | kullanılmış |
|---|---|
| Hareketli tip | paletli ekskavatör |
| Çalışma ağırlığı | 36000kg |
| Nominal Hız | 4,4/2,4 km/saat |
| Motor | Orijinal Japon Motoru |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | JAPONYA |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makine ağırlığı | 36900KG |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | JAPONYA |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 2.4m³ |
| Makine ağırlığı | 45000kg |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli Tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 1.9m³ |
| Makine ağırlığı | 36500kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,5m³ |
| Makina ağırlığı | 35020KG |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.35m³ |
| Machine weight | 29000kg |