| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1m³ |
| Makina ağırlığı | 20500Kg |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Buldozer |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | paletli buldozer |
| Bıçak uzunluğu | 3077mm |
| Parça göstergesi | 1770mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Buldozer |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | paletli buldozer |
| Makina ağırlığı | 48784kg |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Kazıcı |
|---|---|
| Kaynağı | Birleşik Krallık |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Makina ağırlığı | 7702kg |
| Güç | 68,6kW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3,5m³ |
| Net Güç | 178 kw |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 6,1m³ |
| Net Güç | 328 kW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 4,5m³ |
| Net Güç | 162 kw |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3.0m³ |
| Net Güç | 162 kw |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3,5m³ |
| Net Güç | 178 kw |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3m³ |
| Net Güç | 146KW |