| Motor yapmak | Japonya |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Yapmak | Tırtıl |
| Motor Gücü | 140 kW |
| Saat | 0-2000 |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20 ton |
| Pazarlama Türü | Ürün 2021 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 23T |
| Pazarlama Türü | 2024 |
| Tip | Ekskavatör |
| İmalat Ülkesi | Japonya'da yapıldı |
| Durum | kullanılmış |
|---|---|
| Hareketli tip | paletli ekskavatör |
| Çalışma ağırlığı | 36000kg |
| Nominal Hız | 4,4/2,4 km/saat |
| Motor | Orijinal Japon Motoru |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 2,3m³ |
| Net Güç | 114KW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 2,3m³ |
| Net Güç | 114KW |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20t |
| Pazarlama türü | Ürün 2024 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Kazıcı |
|---|---|
| Kaynağı | Birleşik Krallık |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Makina ağırlığı | 7370kg |
| Güç | 68,6kW |
| Durum | Kullanılmış |
|---|---|
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| İşletim ağırlığı | 36000kg |
| Belirli Hız | 4,4/2,4 km/saat |
| Motor | Orijinal Japon Motoru |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0.36m³ |
| Makina ağırlığı | 4920kg |