| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9920mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | isveç |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 1,1m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9540mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY365H |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9900mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.24m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 6114 mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.19m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 5685mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.31m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 7010mm |