| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22730 kg |
| Hareketli tip | Tekerlek |
|---|---|
| Çalışma Ağırlığı | 20 ton |
| Pazarlama Türü | Ürün 2021 |
| tonaj | 20Ton |
| Türü | kazıcı |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Wheel |
| Standard Bucket Capacity | 0.21m³ |
| Machine weight | 5520kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 3m³ |
| Makina ağırlığı | 52200kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.28m³ |
| Machine weight | 7801kg |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | R215-9T |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | R305VS |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | R520LC-9V'ler |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20t |
| Pazarlama türü | Ürün 2025 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20t |
| Pazarlama türü | Ürün 2025 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |