| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0.13m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 5125 mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0.48m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 7730mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9380mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Forklift |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Anma kaldırma kapasitesi | 3ton |
| Çatal uzunluğu | 1200 mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Forklift |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Anma kaldırma kapasitesi | 5 ton |
| Çatal uzunluğu | 1500mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Forklift |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Anma kaldırma kapasitesi | 7TON |
| Çatal uzunluğu | 1800mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Forklift |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Anma kaldırma kapasitesi | 10ton |
| Durum | Kullanılmış |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,9m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12005mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 2,5m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 11985 mm |