| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0,5m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 8340mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 4,5m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 14100mm |
| Bucket Capacity | 1.4m2 |
|---|---|
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Rated Speed | 4.4/2.4km/h |
| Year | 2020 |
| Performance | Flexible working skills |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | isveç |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kova kapasitesi | 3,8m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12040mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 1,2 m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 10290mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.19m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 5995mm |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | JAPONYA |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 1.0m³ |
| Makine ağırlığı | 20700KG |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli Tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 0,5m³ |
| Makine ağırlığı | 12600kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kova kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9920mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | isveç |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 3,8m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12040mm |