| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | isveç |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 1,1m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9540mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Seyahat hızı | 4,5 km/s |
|---|---|
| Model | KX183 |
| İşletim ağırlığı | 8.300 kilo |
| Motor | Kaynağı |
| Durum | Kullanılmış |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY305H |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.2m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 5890mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8m3 |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9900mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.4m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 6460mm |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY305H |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |