| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.12m³ |
| Makina ağırlığı | 3780kg |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY35U |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.12m³ |
| Makina ağırlığı | 3780kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.3m³ |
| Makina ağırlığı | 7350kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.12m³ |
| Makina ağırlığı | 3780kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1.35m³ |
| Makina ağırlığı | 23200 kg |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış kazıcı |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | sürünen |
| Standart kepçe kapasitesi | 1.35m³ |
| Makina ağırlığı | 23200 kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,8 m³ |
| Makina ağırlığı | 31500kg |
| Anahtar Kelimeler | Kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Köken | ÇİN |
| Hareketli tip | izlemek |
| Standart Kova Kapasitesi | 0.3m³ |
| Makine ağırlığı | 7350kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.3m³ |
| Makina ağırlığı | 7350kg |