| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.3m³ |
| Makina ağırlığı | 7350kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | China |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.93m³ |
| Machine weight | 21500kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | China |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.6m³ |
| Machine weight | 13500kg |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY60 |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY26U |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY26U |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY26U |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY215 |
| Yıl | 2020 |
| Konum | Şangay, Çin |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY215 |
| Yıl | 2020 |
| Konum | Şangay, Çin |
| Model | SY 205H |
|---|---|
| Yıl | 2023 |
| Türü | Hidrolik Paletli Ekskavatör |
| Durum | %95 yeni |
| Durum | iyi kullanılmış ekskavatör |