| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.13m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 5125 mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.15m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 6220mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0,44m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 8085mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0,52m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 8270mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 1,2 m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 10290mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.35m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 6460mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,5m³ |
| Makina ağırlığı | 35020KG |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,8 m³ |
| Makina ağırlığı | 31500kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 0.35m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 6460mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | isveç |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kova kapasitesi | 3m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 10550mm |