| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,2 m³ |
| Makina ağırlığı | 23000KG |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3.2m³ |
| Net Güç | 146KW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3m³ |
| Net Güç | 146KW |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.51m³ |
| Makina ağırlığı | 14000kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.7m3 |
| Makina ağırlığı | 14100kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1m³ |
| Makina ağırlığı | 20500Kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22570kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1m³ |
| Makina ağırlığı | 20500Kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,0m³ |
| Makina ağırlığı | 22650kg |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 3,5m³ |
| Net Güç | 178 kw |