| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.93m³ |
| Makina ağırlığı | 21500kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,0m³ |
| Makina ağırlığı | 22650kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.58m3 |
| Makina ağırlığı | 13700kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.19m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 6000mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.22m³ |
| Makina ağırlığı | 5775kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.22m³ |
| Makina ağırlığı | 5775kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.28m³ |
| Makina ağırlığı | 8600kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.93m³ |
| Makina ağırlığı | 21500kg |
| Anahtar Kelimeler | Kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Kore |
| Hareketli tip | izlemek |
| Standart Kova Kapasitesi | 2.05m3 |
| Makine ağırlığı | 48400 kg |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli tip | izlemek |
| Standart Kova Kapasitesi | 1,4 m³ |
| Makine ağırlığı | 33750kg |