| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 6,1m³ |
| Net Güç | 237KW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 7,6m³ |
| Net Güç | 305KW |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.22m³ |
| Makina ağırlığı | 5775kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1m³ |
| Makina ağırlığı | 20500Kg |
| Hareketli tip | Izlemek |
|---|---|
| Çalışma Ağırlığı | 2T |
| Pazarlama Türü | Ürün 2024 |
| tonaj | 2 ton |
| Türü | kazıcı |
| Keywords | Used Bulldozer |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Bulldozer |
| Machine weight | 7112kg |
| Brand | Caterpillar |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör, Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| Motor | Orijinal Japon Motoru |
| Yapmak | Tırtıl |
| RENK | Sarı |
| Çalışma ağırlığı | 8t |
| Anahtar Kelimeler | Kullanılmış Tekerlekli Yükleyici |
|---|---|
| Menşei | JAPONYA |
| Hareketli tip | Tekerlek yükleyicisi |
| Standart Kova Kapasitesi | 3m³ |
| Marka | tırtıl |
| Hareketli tip | tekerlekli greyder |
|---|---|
| Motor | Menşei |
| Renk | Sarı |
| Modeli | 140 saat |
| Marka | tırtıl |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli tip | izlemek |
| Standart Kova Kapasitesi | 1,4 m³ |
| Makine ağırlığı | 33750kg |