| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Buldozer |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | paletli buldozer |
| Bıçak uzunluğu | 2547mm |
| Parça göstergesi | 1448mm |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 2,9m³ |
| Net Güç | 168KW |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.22m³ |
| Makina ağırlığı | 5270kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.22m³ |
| Makina ağırlığı | 5775kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.31m³ |
| Makina ağırlığı | 7760kg |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 4.2m3 |
| Net Güç | 195KW |
| Anahtar kelimeler | ikinci el yükleyici |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Ekskavatör |
| Standart kepçe kapasitesi | 4.2m3 |
| Net Güç | 195KW |
| Hareketli tip | Izlemek |
|---|---|
| Çalışma Ağırlığı | 36T |
| Pazarlama Türü | Ürün 2019 |
| tonaj | 36ton |
| Türü | kazıcı |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Buldozer |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | paletli buldozer |
| Makina ağırlığı | 38351kg |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Hareketli tip | Izlemek |
|---|---|
| Çalışma Ağırlığı | 20 ton |
| Pazarlama Türü | Ürün 2021 |
| tonaj | 20Ton |
| Türü | kazıcı |