| Keywords | Used Bulldozer |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Machine weight | 12609kg |
| Brand | Caterpillar |
| Motor yapmak | Japonya |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Yapmak | Tırtıl |
| Motor Gücü | 140 kW |
| Saat | 0-2000 |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20 ton |
| Pazarlama Türü | Ürün 2021 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 23T |
| Pazarlama Türü | 2024 |
| Tip | Ekskavatör |
| İmalat Ülkesi | Japonya'da yapıldı |
| Durum | kullanılmış |
|---|---|
| Hareketli tip | paletli ekskavatör |
| Çalışma ağırlığı | 36000kg |
| Nominal Hız | 4,4/2,4 km/saat |
| Motor | Orijinal Japon Motoru |
| Anahtar Kelimeler | Kullanılmış Tekerlekli Yükleyici |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli Tip | Tekerlek yükleyicisi |
| Standart Kova Kapasitesi | 5m³ |
| Marka | tırtıl |
| Anahtar Kelimeler | Kullanılmış Tekerlekli Yükleyici |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli Tip | Tekerlek yükleyicisi |
| Standart Kova Kapasitesi | 5m³ |
| Marka | tırtıl |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Buldozer |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | paletli buldozer |
| Bıçak uzunluğu | 3291 mm |
| Parça göstergesi | 1728 mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Buldozer |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | paletli buldozer |
| Bıçak uzunluğu | 3749mm |
| Parça göstergesi | 2012 mm |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış Buldozer |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | paletli buldozer |
| Makina ağırlığı | 38351kg |
| Teslim süresi | 1 hafta |