| En yüksek kazma derinliği | 6920mm |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 23TON |
| Türü | Sürünen kazıcı |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,9m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12005mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,9m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12005mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 1,9m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12025mm |
| Üretim Yılı | 2020 |
|---|---|
| Bakım Özellikleri | Çıkarılabilir klima filtre elemanı, Yeni hidrolik yağ filtre elemanı, Paralel monte edilmiş soğutucu |
| Makine ağırlığı | 46000KG |
| Başvuru | İnşaat sahaları, Madencilik faaliyetleri, Yol inşaatı, Peyzaj projeleri |
| Kova kapasitesi | 2,6m³ |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,0m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 9380mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 2,5m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 11985 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 5.58m³ |
| Machine weight | 65640kg |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli Tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makine ağırlığı | 33000kg |