| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0,44m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 8085mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 1,5m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 11100mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 2.1m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12005mm |
| Anahtar kelimeler | İkinci El Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kova kapasitesi | 0.63m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 2400mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 2.1m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 12005mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Japonya |
| Hareketli Tip | Paletli Ekskavatör |
| Standart Kova Kapasitesi | 1,4 m³ |
| Makine ağırlığı | 32300kg |
| Motor | Kaynağı |
|---|---|
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 20Ton |
| Türü | Paletli |
| Renk | Sarı |
| Hareketli tip | Izlemek |
|---|---|
| Çalışma Ağırlığı | 30T |
| Pazarlama Türü | Ürün 2016 |
| tonaj | 30ton |
| Türü | kazıcı |