| Çalışma ağırlığı | 24ton |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 1.2 |
| Max Kazma Yüksekliği | 9127 |
| Maksimum kazma derinliği | 8156 |
| Makine ağırlığı | 24000 kg |
| Motor | Kaynağı |
|---|---|
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 3.5 ton |
| Türü | Paletli |
| Renk | Sarı |
| Hareketli tip | Izlemek |
|---|---|
| Çalışma Ağırlığı | 20 ton |
| Pazarlama Türü | Ürün 2019 |
| tonaj | 20Ton |
| Türü | kazıcı |
| En yüksek kazma derinliği | 3800mm |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 5 ton |
| Türü | Sürünen kazıcı |
| En yüksek kazma derinliği | 5380mm |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 20Ton |
| Türü | Sürünen kazıcı |
| En yüksek kazma derinliği | 6620 mm |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 20Ton |
| Türü | Sürünen kazıcı |
| En yüksek kazma derinliği | 6860 mm |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 43,8 ton |
| Türü | Sürünen kazıcı |
| Durum | Kullanılmış |
|---|---|
| Ağırlık | 36ton |
| Türü | sürünen |
| Renk | Sarı |
| Yıl | 2020 |
| Motor | Kaynağı |
|---|---|
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 45 ton |
| Türü | sürünen |
| Renk | Sarı |
| En yüksek kazma derinliği | 6480mm |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Durum | Kullanılmış |
| Ağırlık | 31 Ton |
| Türü | Sürünen kazıcı |