| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20t |
| Pazarlama türü | Ürün 2025 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-7 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.12m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 5200mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1m³ |
| Makina ağırlığı | 20500Kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1m³ |
| Makina ağırlığı | 20500Kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Kovanın Kapasitesi | 4,5m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 14100mm |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Kaynağı | Japonya |
| Konum | Şangay, Çin |
| Anahtar kelimeler | İkinci El Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.63m³ |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 2400mm |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY305H |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | SY365H |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |