| Durum | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Orijinal | Kore |
| Yer Değiştirme (L) | 10.8 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 266/1900 |
| Çalışma ağırlığı (kg) | 48400 |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22730 kg |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | İngiltere |
| Hareketli Tip | Teker |
| Standart Kova Kapasitesi | 0.92m³ |
| Makine ağırlığı | 20800kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22570kg |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | R225LC-9T |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | R485 |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Motor | Kaynağı |
| Yapmak | R220 |
| Yıl | 2020 |
| Hız | 6km/s |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22730 kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makina ağırlığı | 30700kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makina ağırlığı | 30700kg |