| Anahtar kelimeler | Kullanılmış kazıcı |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makina ağırlığı | 33200kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine weight | 33200kg |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20t |
| Pazarlama türü | Ürün 2025 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22570kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 3m³ |
| Makina ağırlığı | 52200kg |
| Hareketli tip | izlemek |
|---|---|
| Ağırlığı Çalıştırın | 20t |
| Pazarlama türü | Ürün 2025 |
| Tonaj | 20ton |
| Tip | Ekskavatör |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22570kg |
| Anahtar kelimeler | Kullanılmış kazıcı |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 0.28m³ |
| Makina ağırlığı | 7801kg |
| Anahtar Kelimeler | ikinci el ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Kore |
| Hareketli tip | Teker |
| Standart Kova Kapasitesi | 0.92m³ |
| Makine ağırlığı | 20900kg |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Orijinal | Kore |
| Tüm makinenin çalışma kalitesi (kg) | 30200 |
| Nominal kova kapasitesi (m³) | 1.44 |
| Motor tipi | HYUNDAI HE6.7 |