| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makina ağırlığı | 33200kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 3m³ |
| Makina ağırlığı | 52200kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,05M³ |
| Makina ağırlığı | 22570kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Tekerlek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1.34m3 |
| Makina ağırlığı | 20560KG |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Wheel |
| Standard Bucket capacity | 1.34m³ |
| Machine weight | 20560kg |
| Anahtar Kelimeler | Kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Kore |
| Hareketli tip | Teker |
| Standart Kova Kapasitesi | 0.92m³ |
| Makine ağırlığı | 20900kg |
| Anahtar Kelimeler | Kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Menşei | Kore |
| Hareketli tip | izlemek |
| Standart Kova Kapasitesi | 2.05m3 |
| Makine ağırlığı | 48400 kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,6 m³ |
| Makina ağırlığı | 33200kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,0m³ |
| Makina ağırlığı | 22650kg |
| Anahtar kelimeler | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Kaynağı | Kore |
| Hareketli tip | Izlemek |
| Standart kepçe kapasitesi | 1,0m³ |
| Makina ağırlığı | 22650kg |